Sıkça Sorulan Sorular

Evler Hakkında

1
Evlerinizin konumu nerede yer alıyor?

Tiny house likya evlerimiz Muğla’nın Seydikemer ilçesinde bağlı Karadere mahallesinde yer almaktadır. Fakat farklı lokasyonlarda tatil villalarımız bulunmaktadır. Villarımızın büyük çoğunluğu Antalya’nın en batısında bulunan Kaş ilçesine bağlı Kalkan bölgesinde ve çevre köylerde yer almaktadır. Yaz tatili için birbirinden güzel koylara ve plajlara sahip olan Kaş,Kalkan,Fethiye ve civarı gezilip görülesi yerlerin zirvesinde yer almaktadır.

2
Gelirken ne getirelim?

Mutfağımızda kullanabileceğiniz her türlü mutfak eşyası mevcuttur. Evlerimizin içerisinde sıvı yağ, çay, şeker, tuz, kahve, filtre kahve, bitki çayı, mısır, abur cubur sandığı bulunmaktadır. Kahvaltı ve yemek için ihtiyaçları misafirlerimiz getiriyor.

3
Evleriniz korunaklı mı?

Evlerimizin etrafı 2.5 metre yüksekliğinde çitlerlerle çevrili kendine ait özel müstakil bahçesi yaşam alanı bulunmaktadır. Ayrıca evlerimizin etrafı ve otopark alanları 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altındadır.

4
Evlerin içerisinde neler var?

Ocak, fırın, büyük boy buzdolabı,klima, bulaşık makinası, ütü, saç kurutma makinası, Projeksiyonlar, ses bombası, mısır patlatma makinası, çaycı, filtre kahve makinası, föndü, portakal sıkacağı, her türlü mutfak eşyası, pişirme kağıdı, alüminyum folyo, streç film, buzdolabı poşeti, şampuan, duş jeli, banyo havlusu, saç havlusu, el havlusu, sıvı sabun, bulaşık deterjanı.

5
Havuz ısıtmalı mı ?

Tatil evlerimizin bazılarının havuzunda ısıtma bulunmaktadır. Lütfen kiralamak istediğiniz evin özelliklerinden havuzun ısıtmalı olup olmadığını kontrol ediniz.

6
Jakuzi ısıtmalı mı ?

Özel tasarım jakuzi sobası ile odun ateşinde ısıtma sistemine sahiptir.

7
Havuzun derinliği ne kadar?

Havuzun derinliği 1.45 cm'dir.

8
Transfer hizmetiniz var mı?

Yolcu taşıma ruhsatımız olmadığı için malesef bu konuda yardımcı olamıyoruz. Araç kiralamanız, transfer satın almanız veya taksi tutmanız gerekmektedir.
 

9
Evleriniz denize yakın mı?

Denize yürüme mesafesinde evlerimiz olduğu gibi denizden 20-25 km uzaklıkta olan evlerimizde de vardır. Web sitemizde her evimiz için detaylı konum bilgileri yer almaktadır.

Rezervasyon

1
Giriş çıkış saatleri ?

Giriş saatimiz 14.00
Çıkış saatimiz 10.00

2
Kaç kişi konaklayabilir ?

Evlerimizin modellerine göre kişi sayısı değişmektedir. Beğendiğiniz evimizin kişi sayısını evimizin web sayfasındaki özelliklerinden öğrenebilirsiniz.

3
En az kaç gece kiralanabiliyor ?

Evlerimiz en az 3 gece kiralanabilir.

4
İptal ve iade şartları?

Rezervasyona konu hizmetin iptali talebi, misafirimiz tarafından rezerve tarihinden en az 14 gün önce gerçekleştirildiği taktirde Ev sahibi tarafından gerçekleştirilen tüm masraflar, (komisyonlar ve vergiler gibi masraflar) düşüldükten sonra aynen iade edilecektir. İade misafirimiz tarafından belirlenen süreler içerisinde talep edildikten sonra 15 iş günü içerisinde gerçekleştirilecek olup kötü niyetli hareketlerde bulunulduğunun tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com tarafından tespit edilmesi halinde 6. Madde hükümlerine ek olarak tazminat talebinde bulunulabilecektir.

5
Evcil hayvan kabul ediyor musunuz ?

Maalesef evcil hayvan kabul edemiyoruz.
 

Sorunuza yanıt bulamadınız mı?

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.