Patara

Doğal yapısı hala koruyan nadir yerlerden biri olan Patara eşsiz bir plaja ve doğaya sahip olması ile her yıl binlerce turistin ilgisini çekmektedir. Akdeniz’in el değmemiş plajlarından biri olan Patara Plajı, Türkiye’nin en uzun plajıdır. Kaş ve Kalkan gibi yerlere yakın olan Patara Plajı, Caretta Caretta kaplumbağalarının doğal üreme alanları arasındadır.

Bu nedenle plaj koruma altına alınmıştır. Patara Plajına oldukça yakın bir konumda yer alan Patara Antik Kenti ise antik dönemin izlerini günümüze taşımaktadır. Likya döneminin önemli liman kenti olan Patara Antik Kenti, ziyaretçilerin de dikaktini çekmektedir.

Tiny House Likya konaklamanız sırasında bir gününüzü bu eşsiz yere ayırarak hem plajın tadını çıkarabilir hem de tarihe tanıklık edebilirsiniz.  Kaş’tan yaklaşık 60 kilometre uzaklıkta bulunan bu eşsiz plaj Tiny House Likya’ya 28 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

 

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.