Kalkan

Herodot’un Dünyada yıldızlara en yakın yer dediği Kalkan, antik çağlardan bu yana her medeniyetin göz bebeği olmuştur. Harika bir doğaya sahip olan Kalkan Yunanistan’ın Meis Adası ile karşı karşıyadır.

Yazları oldukça sıcak olan bu yer her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. Tiny House Likya’ya yaklaşık 34 kilometre mesafede yer alan Kalkan’ı ziyaret ederek rengarenk sokaklarında dolaşabilir isterseniz Patara, Kaputaş, Büyük Çakıl Plajı gibi plajları da ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Kalkan çıkışlı tekne turlarından da satın alarak tüm koyları gezebilirsiniz.

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.