Saklıkent

Kaş ve Fethiye sınırları arasında yer alan Saklıkent bu bölgede görmeniz gereken yerler arasında yer alıyor. Saklıkent Kanyonu’ndaki su seviyesi oldukça yüksek. Bu nedenle suya girmek mümkün değil.

Fakat eşsiz bir şekilde akan dere ve çevresindeki gezi alanları yaz aylarında bile serinlemenize yardımcı olmaktadır. Kanyon oldukça yakın bir dönemde bir çoban tarafından keşfedilmiştir. Bölgenin bulunmasının ardından Milli Park statüsüne getirilerek 1989 yılında hizmete açılmıştır.

Her yıl yaklaşık 200 bin turistin ziyaret ettiği Saklıkent Kanyonu Fethiye’ye 46 ve Kaş’a 64 kilometre mesafede yer almaktadır. Ayrıca Tiny House Likya’ya ise yaklaşık 37 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından uzaklaşmak isterseniz siz de kanyonu ziyaret edebilirsiniz.

 

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.