Kaputaş

Antalya’nın Kaş ve Kalkan ilçeleri arasında yer alan bu inanılmaz plaj, turkuaz renkli denizi ve oldukça harika kum plajı ile hazır bu bölgedeyken denize girmeniz gereken bir yerdir.  Plaja ulaşmak için 187 basamaklı bir merdiveni indikten sonra kendinizi berrak ve serin sulara bırakabilirsiniz. 

Yerli ve yabancı birçok turist tarafından ziyaret edilen bu plajda yer bulmak için sabahın erken saatlerini tercih edebilirsiniz. Doğal oluşum bir kanyonda oluşan bu plajın serin suları hem deniz suyu hem de yer altından gelen suların birleşmesiyle oluşmaktadır.

Kaputaş Plajı’nda yer alan Mavi Mağara bu bölgeyi ziyaret edenlerin oldukça dikkatini çekmektedir. Kaştan yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta yer alan bu plaj Tiny House Likya’ya 39 kilometredir.

 

 

+

Kullanıcı Girişi

Şifrenizi bilmiyorsanız şifremi unuttum linkine tıklayınız.
Kayıt olmak için tıklayınız.
+

Şifremi Unuttum

Geçici şifreniz kayıtlı email adresinize gönderilecektir.

+

Kayıt Ol

+

Müsaitlik Takvimi

Yükleniyor..
+

KVKK Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında tinyhouselikya.com – tatilevimiz.com’u kullanmam dolaısı ile elde edilen veriler, tarafımca verilen bilgilerden ve sözleşmede yer alan diğer hususlar ile verilerimin toplanıp işlenmesine ilişkin 6698 sayılı KVKK kapsamında bilgilendirme içermekte olan Açık Rıza Metni/Aydınlatma Metnini okuyup tüm hususlarda mutabık kaldığımı ve tarafımdan elde edilen verilerimin işlenmesine onay verdiğimi, elde edilen verilerimin tarafıma indirim ve kampanyalar hakkında bilgi vermek, rezervasyon taleplerimin yönetilmesi maksatlı kullanılacağını bildiğimi ve bu hususları onayladığımı beyan ederim.
+
+
Tiny House Likya Tatilevimiz.com Tiny House Likya Kuruluşudur.